Версія для друку

Розпочався прийом заяв у магістратуру

2 липня розпочався прийом заяв для вступників у магістратуру, який триватиме до 30 липня. Для тих, хто складатиме фахове вступне випробування за технологією ЗНО, прийом заяв триватиме до 26 липня, для тих, хто вступатиме за «перехресним вступом» – до 6 серпня.

Як і в минулі роки, бакалаври можуть вступати до магістратури не тільки за своїм фахом, а й обрати іншу магістерську програму. Для цього потрібно скласти додаткові вступні випробування. Можливість «перехресного вступу» існує для певних спеціальностей, перелік яких є у приймальній комісії.

Ті, хто вступатиме на навчання за освітнім ступенем магістра за спеціальністю 081 «Право», складатимуть єдине фахове вступне випробування з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання. Також за цією технологією вперше складатимуть іспит з іноземної мови вступники до магістратури з низки гуманітарних галузей знань. Це, зокрема, 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини».

Для тих, хто вступає на навчання за освітнім ступенем магістра за іншою спеціальністю, заклади вищої освіти можуть встановлювати додаткові вимоги, щодо строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання.

Перелік спеціальностей, за якими оголошується набір до магістратури.

Інформаційно-аналітичне агентство
ДНУ ім. О.Гончара
тел.: 374-98-20
www.dnu.dp.ua


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram