Версія для друку

В ДНУ допоможуть у створенні електронних кабінетів

З 2-го липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. Отримати допомогу з питань реєстрації можна в Консультаційно-інформаційному центрі, що працює на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Усі, хто сумніваються у правильності реєстрації електронного кабінету або ж просто не мають можливості зробити скан- чи ксерокопії документів, можуть прийти до приймальної комісії ДНУ (14-й корпус, кімн. 205) та скористатися всіма технічними можливостями консультаційного пункту для створення кабінету.

«Завдання центру залишаються незмінними, – коментує відповідальний секретар приймальної комісії ДНУ, доцент Михайло Дергачов, – допомогти вступникові виконати усі необхідні процедури для електронної подачі заяв. Університет надає можливість користування швидкісним Інтернетом і забезпечує кваліфікованими консультантами з числа членів відбіркової комісії».

Створення власного «кабінету», сканування додатку до атестату, подання електронних заяв – усе це, у разі потреби, вступник зможе зробити, завітавши до приймальної комісії з 2 по 26 липня 2018 року.

«До речі, ми не обмежуємо права вступників поданням заяв лише до нашого університету – за бажанням вони можуть скористатися послугами нашого центру для подачі заяви до будь-якого іншого вищого навчального закладу, – наголошує Михайло Дергачов. – Запрошуємо всіх приїжджати протягом усього терміну подання заяв, а не лише в перші дні вступної кампанії. Звертаємо увагу на суттєво менші черги у другій половині дня – приймальна комісія у будні працює до 18:00 протягом терміну прийому документів.

Нехай час, витрачений нами на консультацію Вас з будь-якого питання, компенсується Вашою радістю від свого прізвища у наказі на зарахування».

Графік роботи Консультаційно-інформаційного центру ДНУ:
Пн.-пт.: 9:00 – 18:00
Сб.: 9:00 –14:00
Нд.: 9:00 – 12:00

Тел. приймальної комісії: (056) 375-70-45, (056) 375-70-75

Інструкція щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі (реєстрація електронного кабінету)
https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2018/ez-2018.pdf

Що робити, коли під час реєстрації електронного кабінету з’являється напис про помилку, та які помилки найчастіше роблять вступники
https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2018-sho-robiti-koli-pid-chas-reyestraciyi-elektronnogo-kabinetu-zyavlyayetsya-napis-pro-pomilku-ta-yaki-pomilki-najchastishe-roblyat-vstupniki

Інформаційно-аналітичне агентство
ДНУ ім. Олеся Гончара
тел.: 374-98-20


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram