Версія для друку

Журнал факультету міжнародної економіки включено до європейської бази ERIH PLUS

19 червня 2018 року журнал European Journal of Management Issues, який видається кафедрою менеджменту і туристичного бізнесу ДНУ, був схвалений для включення в Європейський довідковий покажчик гуманітарних і соціальних наук ERIH PLUS (The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences).

Це стало можливим завдяки зусиллям заступника головного редактора доцента кафедри менеджменту та туристичного бізнесу факультету міжнародної економіки Олександра Крупського. «Я не думаю, що є яка-небудь інша якість настільки істотна для будь-якого виду успіху, як наполегливість», – сказав би про наполегливість редакційної колегії журналу European Journal of Management Issues Джон Девідсон Рокфеллер.

Включення European Journal of Management Issues в базу ERIH PLUS – це, без сумніву, успіх, оскільки процедура схвалення включає такі умови, як: високий рівень незалежності рецензування, якість, унікальність і корисність наукових публікацій, супроводжуваних анотаціями на іноземних мовах. Ознайомитися з журналом на базі ERIH PLUS можна за посиланням: https://dbh.nsd.uib.no/publiseringskanaler/erihplus/periodical/info?id=494054

ERIH PLUS – індекс цитування, розроблений європейськими дослідниками в галузі гуманітарних та соціальних наук, який містить публікації не тільки англійською, а й іншими основними європейськими мовами. ERIH не є бібліографічним або рейтинговим інструментом. Метою створення цього індексу є підвищення доступності провідних європейських досліджень у галузі гуманітарних та соціальних наук, а також полегшення доступу до науково-дослідних журналів, виданих всіма європейськими мовами.

На сьогодні за фахом «Бізнес» і «Менеджмент» до ERIH PLUS входить всього 7 українських журналів, а з «Економіки» – 15, причому ці списки взаємодоповнювальні. Тепер серед них є і European Journal of Management Issues, який публікує результати досліджень провідних фахівців, науковців, здобувачів наукових ступенів і звань з питань сучасного розвитку і формування теоретико-методологічних положень менеджменту інновацій, інноваційного розвитку країн світової економіки в умовах глобалізації, розвитку міжнародної інноваційної діяльності й науково-технологічного обміну, менеджменту і маркетингу наукових досліджень, корпоративного управління.

Журнал European Journal of Management Issues використовує сліпе рецензування Double-Blind Peer Review, дотримується суворої політики щодо антиплагіату та етики публікацій, видається з 2012 року і індексується в таких професійних джерелах, як: RePEc, IDEAS, EconBiz, EconBib, EconPapers.

Стратегічна мета редколегії – включення видання до міжнародної наукометричної бази даних Scopus і, судячи з успішної тактики, реалізація задуму близька.

Кафедра менеджменту та туристичного бізнесу


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram