Версія для друку

Студентки економічного – переможниці Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Магістри І року навчання кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Анастасія Лень та Вікторія Данилова успішно виступили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, який нещодавно проходив у Дніпрі.

Наші студентки відповідно перемогли у номінаціях «Знавець аудиту» та «Аналіз господарської діяльності» і були нагороджені подяками. До цієї олімпіади обидві студентки готувалися під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Тетяни Гільорме.

Вікторія Данилова

Усього за перемогу змагалися 100 студентів різних курсів облікових спеціальностей – представники 60 ЗВО із різних регіонів України. Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування з чотирьох дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» й «Аудит». Оцінювало учасників компетентне журі, до складу якого увійшли експерти з обліку і оподаткування з провідних ЗВО країни: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та інших.

Анастасія Лень

Протягом п’яти років навчання студентки Настя і Віка у своєму здобутку мають по 20 наукових публікацій кожна, в тому числі й наукові статті у збірниках, які включені в міжнародні наукометричні бази (Index Copernicus). Наприклад, для Анастасії Лень це вже третя перемога в цьому навчальному році. Раніше вона отримала диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування» (м. Житомир) та диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Облік і оподаткування» (м. Київ). Також Настя має громадські обов’язки – вона є старостою групи.

Колектив кафедри статистики, обліку та економічної інформатики вітає переможців і бажає їм подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!

Кафедра статистики, обліку
та економічної інформатики


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram