Версія для друку

Експозиція «1/10»: 10 років яскравої творчості

У Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відкрилася персональна виставка живопису старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва і дизайну, члена Національної спілки художників України Василя Тевяшова та його учнів під назвою «1/10».

Виставка присвячена 100-річному ювілею університету та 60-літньому ювілею викладача Василя Олександровича. На ній представлені роботи, створені за останні 10 років.

Авторська експозиція відрізняється багатством жанрів – від натюрмортів і пейзажів до портретів та багатофігурних композицій, а також різноманіттям тем. Зокрема, демонструються картини, виконані на міфологічні сюжети, історичну та сучасну тематику. Усі картини талановитого викладача та його учнів демонструють справжнє різноманіття стилів, оригінальність творчого підходу і високий професіоналізм виконання.

Василь Олександрович Тевяшов працює у галузі станкового живопису. З 1986 року бере участь у численних виставках. Твори художника знаходяться в Дніпропетровському художньому музеї і приватних колекціях в Україні та за кордоном. Окрім творчої роботи, займається педагогічною діяльністю. Вже 10 років викладає в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Виставка «1/10» відкриває низку художніх проектів кафедри образотворчого мистецтва і дизайну й Національної спілки художників України, присвячених 100-річному ювілею ДНУ ім. О.Гончара. Триватиме вона до червня 2018 року.

Викладач кафедри
образотворчого мистецтва і дизайну
Ольга Бобир


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram