Версія для друку

Починаємо зворотний відлік до старту студентської ракети!

Вперше в Україні студенти Інжинірингової школи Noosphere на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спроектували ракету, яка за технічними вимогами не поступається стандартам світової категорії. Перший офіційний запуск заплановано наступного тижня.

За три місяці 13 студентів фізико-технічного факультету ДНУ під керівництвом досвідчених менторів спроектували суборбітальну ракету-носій легкого класу, здатну піднятися на висоту до 3 км.

Команда розробників вже провела тренувальні запуски й наразі готує полігон та чекає сприятливих погодних умов для першого запуску своєї ракети.

Планується, що ракета злетить на висоту понад 2,5 км і в якості корисного навантаження підніме тестовий супутник-прототип CanSat вагою 330 г, успішно скине його та повернеться на землю для повторних запусків. Студенти ж під час запуску в режимі реального часу контролюватимуть, прийматимуть та оброблятимуть інформацію з ракетних бортових систем.

Нині робоча назва літального апарату – «Калібр 75», однак розробники для всіх зацікавлених уже оголосили конкурс на кращу оригінальну назву. Переможці гарантовано отримають тематичні брендовані призи від Інжинірингової Школи Noosphere.

Детальніше прочитати про унікальний студентський проект можна на сайті Інжинірингової Школи: http://noosphereengineering.com/news/studencheskaya-raketa-gotova-k-startu

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram