Версія для друку

Студенти ДНУ – у фіналі «Інвестиційної Олімпіади»

Команда студентів факультету міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара взяла участь в українському фіналі міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge (CFA IRC), що відбувся 23 лютого в Києві.

Команду ДНУ представляли Григорій Калюжний (гр. ВЕ-14-1), Олександра Аджамалова (гр. ВЕ-14-1), Микола Діденко (гр. ВЗ-14-1) та Олена Балаш (гр. ВА-17-1м) за підтримки наукового керівника, доцента Наталії Краснікової та професійного ментора Світлани Засухіної. Учасники продемонстрували ґрунтовні знання у сфері фінансового аналізу, сучасні навички з формування звіту та презентації роботи, власну думку щодо подальшої зміни ціни акції розглянутої компанії, креативний підхід до командної роботи, надвисокий рівень володіння англійською мовою.

Із 70 заявок на участь у конкурсі було відібрано лише 16 команд з усіх міст України. Рішення щодо участі команд у фіналі приймалося на базі оцінки наданого прогнозу, його обґрунтування та якості виконання звіту команди.

Цього року студентам було запропоновано проаналізувати фінансове, економічне та ринкове становище міжнародної компанії Luxoft, що займається розробкою програмного забезпечення та експортом ІТ-послуг. Окрім аналізу сучасного стану компанії, студенти мали надати власний прогноз щодо зміни ціни її акцій на біржі NYSE, а також надати рекомендацію щодо їх купівлі або продажу для потенційних інвесторів.

Цей конкурс вперше було представлено у 2006 році, і він по праву вважається «Інвестиційною Олімпіадою» для студентів фінансових та економічних факультетів усього світу. Основною метою його проведення є поглиблення практичних навичок ринкового та фінансового аналізу, набуття досвіду складання фінансових звітів на рівні міжнародних глобальних організацій та демонстрація навичок презентації англійською мовою перед представниками видатних міжнародних фінансових інститутів.

Факультет міжнародної економіки


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram