Версія для друку

Презентація поетичної збірки О. Чорної

Обравши раз мету,
Іди й не зупиняйся.
Бо як зупинишся, тоді
Не зможеш шлях той віднайти
І заблукаєш у пустелі
На вічні віки.


Ольга Чорна, студентка ДНУ

Ці рядки увійшли до дебютної поетичної збірки студентки 2 курсу факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства ДНУ Ольги Чорної "Серце. Розум. Душа", яка була презентована в рамках проекту "NEXT" у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету.

Привітати юну поетесу прийшли вчені ДНУ, співробітники та студенти факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, члени спілки письменників України, батьки та близькі друзі.

"Перш за все я хотіла дуже вам подякувати, що ви прийшли на моє маленьке свято, - привітала гостей Ольга Чорна. - В залі я бачу найдорожчих для мене людей. Я б хотіла сказати щирі слова вдячності своїм викладачам, які завжди допомагали мені, наставляли на творчий шлях. Також хочу подякувати своїм батькам, які підтримують мене і радіють моїм успіхам. Я дуже рада, що моя мама сьогодні поряд зі мною. Сьогодні я хочу представити на ваш розсуд декілька поезій".

"Серце. Розум. Душа" - саме таку назву обрала молода поетеса для свого першого друкованого видання, в якому з особливим душевним теплом звертається до читачів. Ця чудова літературна збірка містить вірші, що диктуються життєвими ситуаціями. Багато поезій присвячено родині Ольги - тому сімейному загалу, який формував її як особистість. Тут є і лірика, і філософія, і громадські проблеми. В кожному слові криється поетичних хист цієї молодої натури, яка вклала почуття та переживання в свої вірші.

Тож, побажаємо молодій поетесі, щоб її перша поетична збірка стала трампліном для подальших творчих злетів, нових ідей, добрих справ.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram