Версія для друку

Викладачі економічного факультету спілкувалися з майбутніми абітурієнтами

Викладачі кафедри економіки, підприємництва та управління підприємствами ДНУ імені Олеся Гончара завітали до студентів Коледжу економіки та бізнесу, Машинобудівного коледжу, Дніпровського транспортно-економічного коледжу та Коледжу ракетно-космічного машинобудування.

Декан економічного факультету, завідувач кафедри економіки, підприємництва та управління підприємствами професор Тетяна Гринько, доценти Людмила Величко та Вероніка Бикова, старший викладач Ірина Курінна розповіли студентам про переваги навчання в університеті за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Викладачі університету підготували для студентів цікаву ділову гру «Компанія “Піски Єгипту”». Учасники гри із захопленням брали участь у розробці проекту побудови єгипетської піраміди для фараона. Перед ними було поставлене непросте завдання, яке потребувало не лише знань з економіки, а й креативного мислення. Дівчата і хлопці працювали із захопленням. У кожній команді бурхливо обговорювався проект. Студенти проявили себе як майбутні фахівці – креативні, здатні приймати нестандартні рішення.

У цілому, зустрічі пройшли в позитивній атмосфері. Ми будемо раді бачити таких талановитих особистостей серед студентів нашого університету на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Доцент кафедри економіки, підприємництва
та управління підприємствами
економічного факультету
Людмила Величко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram