Версія для друку

Кіноклуб ДНУ ім. О.Гончара презентує свій перший фільм

Студентські запал та енергія не мають меж. Свідченням цього стало нещодавно проведене відкрите засідання Кіноклубу ДНУ ім. О.Гончара. Організатору кіноклубу на факультеті систем і засобів масової інформації студенту Іллі Свідлеру вдалося улюблену справу перенести на загальноуніверситетський рівень.

Відкриття Кіноклубу ДНУ ім. О.Гончара відбулося 16 жовтня 2008 року, хоча кінотрадиція уже мала місце в історії університету. Починаючи з 80-х років на базі університету працювала кіностудія «Університетфільм». Створені руками студентів фільми займали почесні місця на республіканських фестивалях. Це фільми «Соприкосновение», «9 мая 1980 года», «Наука – передний край», «Память», «Производственная сфера в воспитании инженера», «Технология здоровья», «Трубодурь», «Контакт» та ін.

Кіноклуб ДНУ – це об’єднання творчої молоді, для якої думати та творити – життєва необхідність. Перегляд якісних фільмів, тренінги, майстер-класи від викладачів університету та людей, працюючих у професії, дискусії на тему кіно, зйомка студентських фільмів та участь у міжнародних та Всеукраїнських фестивалях – це все діяльність Кіноклубу ДНУ.

Голова Кіноклубу, Ілля Свідлер розповів про «першу ластівку», презентовану на засіданні – короткометражний фільм «My culture +Your culture = ?»: «Для мене фільм - це перше «слово» кіноклубу, якому рецензенти дали досить непогану оцінку. Його відправлено до Америки та Білорусії, щоб представити ДНУ ім. О.Гончара та творчу студентську громаду Дніпропетровська на Міжнародних кінофестивалях. Стрічку, у якій головну роль виконала студентка Настя Пінчук, змонтовано всього за тиждень, до неї написано оригінальну музику. Звичайно, не обійшлося і без труднощів, оскільки фільм створювався у трьох програмах: створення ефекту, програма монтажу і програма автоефекту. Завжди складним для творців є й питання: чому саме так, а не по-іншому? Фільм показує, що разом ми можемо творити, залишити щось після себе у спадок іншим. Родзинка стрічки – це участь у ній студентів ДНУ та інших ВНЗ Дніпропетровська, а також студентів з Росії та Гвіани».

На засідання був запрошений режисер Дніпропетровського молодіжного театру «Віримо!» В.Є.Петренко. Володимир Євгенович виявився терплячим педагогом, даючи відповіді з яскравими прикладами на всі запитання допитливих студентів про акторську майстерність взагалі та про «Віримо» зокрема.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram