Версія для друку

Викладачі ДНУ беруть активну участь у проекті МОН «Ідеї, що змінюють світ»

Асистент кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету прикладної математики ДНУ ім. О. Гончара Ксенія Шумельчик презентувала свої ідеї мобільних розробок на базі операційної системи Android на конференції «Цифрове перетворення України», що проходила в Києві.

«Я представила власні розробки для Women Techmakers спільноти, а саме створення додатків на платформі Android та їх розширення під Google Glass та Smart Watch, які дозволяють отримати інформацію про найближчі заходи спільноти, програми, гранти та стипендії», – розповіла Ксенія Шумельчик.

Конференція була проведена за підтримки Google Ukraine в рамках Google Day Ukraine 2015, на ній були представлені проекти цифрових перетворень в Україні, що відбуваються в українському суспільстві, бізнесі, освіті. В рамках цього заходу Інститут модернізації змісту освіти МОН України презентував проект «Ідеї, що змінюють світ».

За підтримки Google Україна розроблений сайт, який стане майданчиком для новаторів та винахідників України. На цьому сайті будь-хто зможе запропонувати винахідницьку оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

Нагадаємо, Ксенія Шумельчик є лауреатом премії ім. Аніти Борг від Google 2015 року. Дівчина – учасник групи освітян Google Education Group (GEG), створеної за підтримки Інституту модернізації освіти МОН, основною метою якої є широке впровадження в освітній процес сучасних інформаційних технологій.

Фото надані корпорацією Google Ukraine.

Факультет прикладної математики
ДНУ ім. О. Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram