Версія для друку

Зустріч учасників АТО з випускницею американського університету

Можливість безпосереднього англомовного спілкування отримали учасники АТО, які вивчають англійську мову в Регіональному Центрі інтенсивного навчання іноземних мов Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара.

11 листопада 2015 року в одній із груп, де навчаються учасники АТО, відбулася зустріч з аспіранткою ДНУ Діною Носенко. Дівчина у 2012 році закінчила Wake Forest University у Сполучених Штатах Америки та має значні досягнення у легкій атлетиці.

Діна поділилася досвідом перебування в американському університеті й англійською мовою розповіла про особливості студентського та спортивного життя у США.

Для слухачів Центру було цікавим не лише спілкування, але і можливість зануритися в англомовну атмосферу, долучитися до дискусії та поставити запитання, використовуючи свої знання англійської мови.

Загалом, зустріч викликала жвавий інтерес у її учасників і продемонструвала, які перспективи відкриває гарне володіння іноземною мовою.

Нагадаємо, що проект з навчання англійської мови демобілізованих учасників АТО був ініційований Дніпропетровським обласним Центром допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей при Дніпропетровській ОДА за підтримки Благодійної організації «Дніпровські серця» та за участі ДНУ ім. Олеся Гончара. Згідно з розробленою навчальною програмою, шістдесят слухачів-воїнів АТО впродовж трьох місяців поліпшують свій рівень володіння англійською.

Регіональний Центр
інтенсивного навчання іноземних мов
ДНУ ім.О.Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram