Версія для друку

Гімнастки циркової студії Палацу студентів ДНУ – призерки Всеукраїнського чемпіонату з повітряної акробатики

Народна циркова студія «Радуга» Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара під керівництвом Тетяни Золотової отримала призові місця на І Всеукраїнському чемпіонаті з повітряної акробатики «AERIALIST-2015» у Харкові.

Повітряна акробатика з кожним днем набирає обертів у всьому світі. В Україні розвиток повітряної акробатики знаходиться лише на початковому рівні. Відтак, Харків нещодавно став першим українським містом, у якому пройшов загальнонаціональний чемпіонат з досвідченими тренерами та членами журі. Загалом, у змаганнях взяли участь близько 200 чоловік з усієї України.

У цирковій студії Палацу студентів Дніпропетровського національного університету в напрямі повітряної акробатики представлені кардепарель, повітряні полотна та повітряне кільце. Циркова студія «Радуга» є аматорською, та для багатьох студенток вона стала улюбленим хобі. Заняття з цього красивого й видовищного виду спорту дівчата відвідують із задоволенням та з натхненням ідуть до нових звершень у цирковому мистецтві.

На всеукраїнських змаганнях від імені циркової студії «Радуга» в різних вікових категоріях сольно виступали три талановиті дівчини. Це – Катерина Соколова, яка посіла ІІ місця серед професіоналів за номер на повітряному кільці; Аліна Терехова, що отримала ІІІ місце серед професіоналів за номер на повітряних полотнах, та юна зірочка Софія Олійник, яка зайняла ІІІ місце серед дітей за номер на повітряних полотнах.

Колектив радий цій перемозі та вже розпочав підготовку до Всесвітнього конкурсу з циркового мистецтва, який відбудеться в грудні 2015 року у Дніпропетровському цирку.

Народна циркова студія «Радуга» Палацу студентів ДНУ запрошує студентів та дітей співробітників університету до свого колективу!

Народна циркова студія «Радуга»
Палацу студентів ДНУ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram