Версія для друку

Благодійний фестиваль з черлідингу

У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшов дитячий фестиваль з черлідингу «Золота осінь». У рамках танцювального заходу відбувся благодійний збір коштів для закупівлі медикаментів пораненим в зоні АТО бійцям.

Маленьких учасників свята привітав президент міської федерації черлідингу, викладач кафедри фізичного виховання та спорту ДНУ Юрій Шляхов і побажав їм успішного відкриття танцювального сезону.

Фестиваль проходив за підтримки міської федерації з черлідингу та Дніпропетровського національного університету. На спортивному майданчику виступали яскраві дитячі колективи «Тріумф», «Лідер», «Торнадо», «Октавіа» та інші в наступних номінаціях – чер, чер-данс, хіп-хоп, джаз. Показові виступи продемонстрували також чотирьохкратні чемпіони України з черлідингу – студентський колектив ДНУ «Лідер».

І діти, і їхні тренери позитивно сприйняли ідею взяти участь у благодійній акції і підтримати наших захисників. «Ми всі вболіваємо за наших бійців, діти також розуміють, що відбувається. Ми дуже хочемо, щоб наш невеликий внесок допоміг врятувати чиєсь життя і здоров’я», – відзначила тренер колективу «Торнадо» Анастасія.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram