Версія для друку

Міжнародні діалоги економічного факультету ДНУ імені Олеся Гончара з польськими колегами

Економічний факультет Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара розпочинає підготовку кадрів вищої кваліфікації у співпраці з Познанським економічним університетом.

Декан економічного факультету професор Сергій Смирнов наголошує на важливості й актуальності міжнародного проекту «Формування якості товарів і послуг на ринках Центральної і Східної Європи», який реалізовується в ДНУ спільно з Познанським економічним університетом (Польща). Проект фінансується Польським Центром Досліджень і Розвитку (Варшава) у рамках Операційної програми розвитку людського капіталу Євросоюзу. У жовтні цього року ним передбачено відкриття спільної міждисциплінарної аспірантури на базі Познанського економічного університету, де зможуть навчатися аспіранти нашого університету. Відзначимо, що за результатами конкурсного відбору на наукове стажування до такої аспірантури зараховано аспіранта економічного факультету ДНУ Валентина Хмарського.

Під час кількох взаємних візитів наші та польські фахівці розробляли навчальні матеріали, обговорювали актуальні питання співробітництва. Зокрема, вже проходять консультаційні сесії, пов’язані із науковим дослідженням у сфері управління процесами та кваліфікації постачальників у структурах системи управління якістю на українських та польських підприємствах, яке заплановано на 2014-2016 роки.

Нещодавно на економічному факультеті ДНУ імені Олеся Гончара перебувала представник Фундації ректорів польських університетів в Україні, докторант кафедри права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ірина Дегтярьова. Зустріч була продовженням партнерського діалогу, розпочатого під час попереднього візиту президента Фундації ректорів польських університетів професора Єжи Возьніцкі.

Зазначимо, що у рамках укладеної угоди про обмін студентами і працівниками та взаємне співробітництво у сфері освіти між Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара та Познанським економічним університетом реалізується не лише зазначений науковий проект. У площині науково-методичної співпраці з Познанським економічним університетом, Варшавським, Вроцлавським, Лодзинським, Щецинським університетами (Польща) передбачається:

– Організація спільного керівництва кандидатськими дисертаційними роботами аспірантів зі сторони ДНУ та польських вишів, призначення спільних керівників та консультантів.

– Спільне проведення Інтернет-конференцій, організація взаємних відео-лекцій, Інтернет-семінарів англійською, польською та українськими мовами, організованих за участю професорсько-викладацького складу економічного факультету ДНУ імені Олеся Гончара та польських ВНЗ.

Сергій Касян,
к.е.н., доцент, заступник декана економічного
факультету з навчальної роботи та міжнародного співробітництва
ДНУ імені Олеся Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram