Версія для друку

Волонтери відпочивали у Приморську

У Приморську кілька днів насолоджувалися лагідним серпневим морем студенти-волонтери Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Такий приємний подарунок влаштував невтомним благодійникам профспілковий комітет університету.

Багато небайдужих студентів ДНУ влітку працювали волонтерами у Центрі допомоги переселенцям «Дніпро». Найрізноманітніша робота чекала на добровольців: прийом та видача гуманітарної допомоги, прибирання та облаштування кімнат для тимчасового проживання людям з Донбасу, психологічні консультації психологів-початківців, які працювали під керівництвом досвідчених психологів-практиків з громадської організації «Дніпропетровська психологічна кризова служба» та організовували дозвілля з наймолодшими із постраждалих – дітьми.

Тетяна Мартім’янова і Валерія Роговцова з факультету систем і засобів масової комунікації поділилися враженнями від поїздки на базу відпочинку «Надія», яка виявилася для усіх волонтерів дуже радісною несподіванкою: «Зібралася приємна компанія – волонтери з ДНУ. Усі роззнайомилися ще по дорозі й одразу знайшли спільну мову. Нас поселили в гарні номери, у яких були всі умови: гаряча вода, холодильник, і навіть кондиціонер. А балкони – з гарним видом на море. Ми жили по троє в кімнаті, разом ходили на сніданки, обіди і вечері, на море, разом прогулювалися пансіонатом. Дихали свіжим морським повітрям, сповна насолоджуючись тишею подалі від міської метушні, і просто відпочивали душею і тілом. Танцювали в клубі у найближчому пансіонаті, грали в більярд, волейбол, баскетбол. На пляжі, гріючись на сонці, читали по черзі оповідання. Весело проводили час, фотографувалися. І що приємно, робили все разом».

«Ідея підтримати волонтерів виникла, коли університет передавав Дніпропетровському військовому шпиталю медичне обладнання, придбане за добровільні внески співробітників та студентів університету, – говорить голова профспілкового комітету ДНУ Олег Тупиця. – З базою відпочинку «Надія» у Приморську нас поєднують 15 років співпраці, ми підтримуємо гарні стосунки. Щорічно тут відпочиває 300-350 наших співробітників і студентів. Ми запропонували 20 безкоштовних путівок студентам-волонтерам. Таким чином ми хотіли підтримати патріотично налаштовану молодь. Адже у той час, коли більшість студентів відпочивали на канікулах і займалися особистими справами, чимала група студентів психологічного, юридичного факультетів, кафедри соціальної роботи, факультету систем і засобів масової комунікації та інших працювала волонтерами у Центрі допомоги переселенцям «Дніпро» та Дніпропетровському військовому шпиталі».

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram