Версія для друку

Спорт в університетських гуртожитках

На черговому засіданні профспілкового комітету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара нагородили переможців Спартакіади команд гуртожитків.

Проведенням студентської Спартакіади безпосередньо займалися заступники голови профкому університету Володимир Грабовий та Сергій Козорог. «Одним із напрямків роботи профкому ДНУ є проведення спортивно-масової роботи, – відзначив Сергій Борисович Козорог. – Кожного року ми проводимо два заходи спільно з адміністрацією університету та кафедрою фізичного виховання та спорту: щоосені – кубок профкому з різних видів спорту та щовесни – спартакіаду команд гуртожитків з футболу, волейболу, баскетболу, гирьового спорту та настільного тенісу. У змаганнях, які нещодавно пройшли дуже масово і організовано, взяли участь понад 300 мешканців гуртожитків».

Нагороджували переможців голова профкому ДНУ Олег Тупиця та проректор з науково-педагогічної роботи у сфері гуманітарної освіти та виховання молоді університету Валентин Іваненко. За результатами змагань переможець у футболі – команда гуртожитку №3, у волейболі – команда гуртожитку №1, у баскетболі та у гирьовому спорті – команда п’ятого гуртожитку, у настільному тенісі – команда гуртожитку №2. Отже, у загальнокомандному заліку першість здобула спортивна команда п’ятого гуртожитку.

Голова профспілкового комітету ДНУ Олег Тупиця підкреслив, що в університеті можна організовувати не лише науку, а й дозвілля. «На жаль, звіти, які нам подає наша студентська поліклініка, свідчать, що кожен четвертий-п’ятий студент стоїть на диспансерному обліку, – зауважив Олег Леонідович. – Тож важливо, щоб п’ять років навчання в університеті були насичені і отриманням знань, і вихованням, і слідкуванням за власним здоров’ям. Щоб по закінченні університету ви були сформовані, здорові громадяни України. Нам дуже приємно, що вдалося згуртувати близько 300 осіб, які взяли участь в Спартакіаді та ще не меншу кількість вболівальників. Впевнений, що ці традиції будуть продовжуватися, враховуючи, що спортивний сектор Ради студентів очолює людина, яка небайдужа до спорту і до здоров’я студентів – студент фізтеху Дмитро Ковтун. Думаю, що ми разом будемо підтримувати нормальні спортивні стосунки».

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram