Версія для друку

Поради для майбутніх менеджерів

На кафедрі менеджменту та туризму факультету міжнародної економіки ДНУ імені Олеся Гончара пройшов семінар-практикум зі спеціалістами консалтингової компанії «Business Time».

Професійні бізнес-тренери Світлана Бережна та Світлана Порадовська поділилися зі студентами III-IV курсів напряму «Менеджмент» своїми знаннями у сфері оцінки персоналу.

Зокрема, студенти почули від Світлани Бережної корисну інформацію про чотири основні типи людських схильностей, на які в першу чергу необхідно звертати увагу HR-спеціалісту. Їм також була наведена статистична інформація про сучасний ринок праці, яка чітко свідчить про невдоволеність більшості населення України та світу своїми робочими місцями. Власне, відповідь на питання щодо причин такої невдоволеності дає презентована пані Світланою система DISC. А саме: люди переважно займаються не тією роботою, до якої мають хист, а, радше, тією, якої навчилися. Разом із бізнес-тренером майбутні менеджери професійно подискутували про цю тенденцію, а також навчилися аналізувати й оцінювати персонал за даними DISC.

Бізнес-тренер Світлана Порадовська зацікавила студентів інформацією стосовно менеджменту персоналу. Вона надала майбутнім управлінцям цінні поради, як керувати бізнесом з розумом. Студенти дізналися про раціональне делегування повноважень керівником. За її словами, дорогоцінне правило кожного успішного менеджера звучить так: «90% завдань делегуй спочатку, а потім і решту 10% також делегуй». Також разом із Світланою Порадовською студенти детально розглянули п’ять функцій менеджменту, дізналися як краще ними керуватися для досягнення ефективного управління людьми.

Крім того, студенти ДНУ взяли участь у театральній грі «Мама-менеджер». У ній вони розіграли побутову сцену з життя матері з використанням здобутих менеджерських навичок для вирішення проблемної ситуації в сім’ї.

Загалом, основний меседж від знаних бізнес-тренерів для молодого покоління управлінців був таким: «Не бійтеся брати на себе відповідальність, набирайте на роботу людей з хистом, а не просто закривайте позиції, будьте лідерами і активно делегуйте свої повноваження. І думайте, як зробити бізнес ще більш продуктивним та прибутковим!».

студентка IV курсу
факультету міжнародної економіки ДНУ
Аліна Ковальова


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram