Версія для друку

На ФСЗМК обрали найгарнішу студентку

У четвер, 24 квітня, відбувся щорічний конкурс краси та інтелекту «Міс факультету систем та засобів масової комунікації». У Палаці Студентів імені Олеся Гончара панувала атмосфера привабливості та шарму, що чарувала та заворожувала кожного, хто входив до великої зали. Дівчат прийшли підтримати рідні, друзі та одногрупники, що добре підготувалися: плакатів з іменами дівчат було навіть більше, ніж на університетському конкурсі.

Організатори «Міс ФСЗМК» обрали тематикою конкурсу знаки Зодіаку, кожен з яких представляла певна учасниця. Голова студентської ради факультету Галина Бузіян вважає, що у цьому році конкурс суттєво відрізняється від попередніх: «Для творчого виступу кожна конкурсантка повинна була зняти трейлер про позитивні та негативні якості свого знаку Зодіаку. На інших факультетах таких завдань немає. Крім того, ми знову відродили традицію останнього дефіле під живу музику».

Перший вихід був присвячений грецьким богиням, що у давні часи, вважалося, знаходилися найближче до зірок. Прекрасні майбутні журналістки, рекламістки та видавці граціозно та кокетливо демонстрували себе на сцені. Кожна віддавала частинку себе глядачам, що відповідали взаємністю у вигляді бурхливих овацій.

Після цього ведучі представили журі. Варто зазначити, що цей склад був найзірковішим за всі роки проведення конкурсу. Визначити переможницю доручили таким персонам, як «Міс Університет-2014» Валерії Березняк, «Міс ФСЗМК-2013» Вероніці Бандурці, актору команди КВК Днепр» Єфіму Константиновському, ведучій та продюсеру програми «Кружево на свадьбу» Альбіні Ткаченко та іншим. Саме вони оцінювали дівчат у конкурсах «Дефіле», «Запитання» та «Творчому номері».

У конкурсі «Запитання» дівчата демонстрували логічність думок, ерудицію й уміння гарно говорити. Студентка 1-ого курсу Маргарита Петрусенко думає, що цей етап змагання найголовніший: «Справжня міс повинна бути не лише гарною, а й розумною».

Найважливішим для зодіакальних студенток був творчий конкурс. До нього кожна із дванадцятки підійшла креативно. У фільмах ми побачили і наполегливість Тільців, що завжди йдуть до своєї мети, і прекрасних Дів – ідеальних та недосконалих одночасно. Зачарувала зал своєю відеороботою дівчина-Козеріг Дар’я Лук’яненко. Здалося, ніби ми на мить опинилися у казковому лісі, де шукаємо справжнє диво. І ми обов’язково його знайдемо.

Журі постало перед складним завданням обрати найкращу на факультеті систем і засобів масової комунікації. У цей час для глядачів співала переможниця вокального конкурсу Univer Voice 2012 Тетяна Кириченко.

Трійка переможниць: Міс Глядацьких симпатій – Валерія Шудрік, Віце - Міс ФСЗМК – Дар’я Лукяненко, Міс ФСЗМК 2014 – Дар’я Ткачук.

Спеціальний приз від програми «Кружево на свадьбу» – участь у шоу – отримала Дар’я Лук’яненко, яка дуже здивувалася такому подарункові: «Чесно кажучи, я зовсім не хвилювалася ні під час підготовки, ні на конкурсі. Перемога не була моєю метою. На сцені я перемогла саму себе і просто насолоджувалася цим. Рада, що журі визнало не тільки мою зовнішність, а й інтелект, уяву, красу душевну. Мабуть, це найкраще, що можна почути про себе на подібних конкурсах. Адже найчастіше за дві години важко розглянути щось більше, ніж просто зовнішню «оболонку».

Дар’я Ткачук не могла стримати емоцій: ще під час нагородження та одягання корони вона розплакалася. Це були справжні сльози щастя: «Два місяці підготовки пролетіли непомітно, ми здружилися з дівчатами, підтримували одна одну в усьому. Я йшла на конкурс, щоб отримати новий досвід і знайти нових друзів. Мені це вдалося».

Аліна Макарець,
студентка ФСЗМК
ДНУ ім. О. Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram