Версія для друку

Студент ДНУ – переможець міжнародного турніру з плавання

За інформацією Федерації плавання України, український плавець, студент Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Андрій Говоров переміг у турнірі 4 Trofeo citta di Milano в Італії.

Студент ІІІ курсу факультету суспільних наук і міжнародних відносин ДНУ ім. О.Гончара на італійських змаганнях 4 Trofeo citta di Milano завоював золоту медаль. У другий день змагань Андрій виграв заплив на 50 м вільним стилем (23,76 сек.).

Під час церемонії нагородження на п`єдестал пошани Андрій Говоров, корінний кримчанин, піднявся з українським прапором, на якому було написано «Peace» («мир» англійською мовою) і закликав міжнародну спільноту підтримати мир в Україні.

Андрій Говоров – член збірної України з плавання, майстер спорту міжнародного класу (спеціалізація — батерфляй і кроль). Багаторазовий переможець чемпіонатів та Кубків України, рекордсмен країни. Дворазовий чемпіон Перших юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі 2010 року, призер Чемпіонатів Європи та світу серед юніорів 2010 року, чемпіон Європи 2011 року, призер Чемпіонатів Європи 2012 року, чемпіон Всесвітньої Універсіади з плавання на 50 метрів батерфляєм, бронзовий призер з плавання на 50 метрів вільним стилем, дворазовий рекордсмен Європи серед юніорів. У складі дорослої збірної команди України брав участь у фінальних змаганнях Олімпійських ігор у Лондоні. Наприкінці 2013 року, згідно з рейтингом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, увійшов до ТОП-10 кращих спортсменів-студентів, які впродовж року вдало представили освітянський спорт на міжнародній арені. За успішну спортивну діяльність був нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Вітаємо нашого спортсмена з черговою перемогою і бажаємо нових здобутків!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram