Версія для друку

Екскурсії для першокурсників від Палацу студентів ДНУ

З 8-го вересня Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара запрошує для знайомства студентів-першокурсників.


Екскурсії розподілені між факультетами за графіком й орієнтовані не лише на знайомство з історією будівлі та міста, але й мають на меті показати усі можливості саморозвитку хлопців та дівчат на базі творчих колективів Палацу, заняття в яких абсолютно безкоштовні для наших студентів.


Першими відвідувачами стали студенти історичного факультету. Юнаки й дівчата з цікавістю розглядали одну з перших кам’яних будівель міста, слухали історії, легенди, ставили запитання. Також для них у великій залі відбувся міні-концерт – презентація від творчих колективів Палацу студентів ДНУ. Піснею привітав відвідувачів соліст народної студії сучасного вокалу «Мрія», студент факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Дмитро Шведов. Народний театр-студія «Маски» у складі чотирьох юних акторів – студентів різних факультетів нашого університету показав цікаву мініатюру. А ще студенти-першокурсники поспілкувалися з режисером театру, заслуженим працівником культури України Ігорем Трахтом. Ігор Якович, у свою чергу, запросив їх відвідати спектаклі, що будуть представлені на фестивалі «Театральна сесія», який цього року відбудеться у листопаді в Палаці студентів.


Увесь вересень триватимуть екскурсії Палацом для студентів університету. Ми сподіваємося, що наше знайомство буде продуктивним і до наших творчих колективів прийдуть нові учасники.

Палац студентів ДНУ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube