Версія для друку

Факультету медичних технологій діагностики та реабілітації – 4 роки!

9 вересня 2021 року факультет медичних технологій діагностики та реабілітації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара святкує свій четвертий день народження.

Незважаючи на молодий вік, факультету вже є чим пишатися! Там успішно готують спеціалістів із фізичної терапії та громадського здоров'я, професіоналів у сфері соціальної роботи, медсестер із вищою освітою та лікарів-лаборантів. Загалом, уже підготовлено близько 100 соціальних працівників та близько 400 медсестер і фахівців клінічних лабораторій. Також за останні три роки на базі факультету з медичного напряму пройшли фахове підвищення кваліфікації понад 434 медсестри та лікаря-лаборанта клінічних лабораторій, з них 96 - стажувалися за вузькопрофільною спеціалізацією.

«Наші студенти – володарі чисельних нагород за участь у загально-університетських, обласних і всеукраїнських конкурсах наукових робіт й олімпіад із профільних спеціальностей. Найталановитіші та найобдарованіші з них отримують іменні стипендії – Президента України, Кабінету Міністрів України, імені Грушевського, міського голови, обласної державної адміністрації. Наприклад, нещодавно академічну стипендію Кабміну для обдарованих дітей отримала студентка групи РФ-19-1 Анастасія Чернявська. Вона – майбутній фізіотерапевт – зараз навчається на 3 курсі за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія». Також серед здобувачів вищої освіти нашого факультету є чимало призерів міжнародних і всеукраїнських спортивних змагань», – розповідає деканеса професорка Марина Щербиніна.

Однак активне і запальне студентство ФМТДР з головою занурене не лише у навчання, а й позааудиторну діяльність. За короткий час існування факультету було організовано безліч веселих та яскравих заходів – благодійні ярмарки, квести та конкурси, студентські пікніки, святкування річниці факультету, Геловін, Новий рік та Різдво, День Святого Валентина, облаштовано яскраві фотозони.

Члени культурно-мистецького комітету факультету – неодноразові переможці престижного обласного фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна» та одні з найактивніших учасників університетських конкурсів «Кубок ректора», «Міс та Містер ДНУ».

Збірні команди факультету завжди долучаються до спортивних університетських заходів. Зокрема, у міжфакультетському фітнес-марафоні першокурсники ФМТДР здобули нагороду в номінації «Експресія». Також представники факультету є учасниками збірних команд ДНУ з різних видів спорту (дзюдо, єдиноборства, легка атлетика, черлідінг, плавання, кульова стрільба, футбол, жіночий футбол) і представляють університет на всеукраїнських змаганнях. Із останніх гучних перемог – студентка групи РФ-19-1 Олександра Парфенюк здобула три «золота» в командному заліку та стала бронзовою призеркою в особистому заліку на Чемпіонаті України серед юніорів з кульової стрільби. А студентка групи РФ-18-1 Анна Гніденко виступила на цих змаганнях у якості тренерки – спорсмени під її керівництвом стали абсолютними чемпіонами в командних заліках та отримали багато особистих нагород.

Пишаємося нашим факультетом і щиро радіємо за успіхи наших студентів! Бажаємо всім причетним до цього свята міцного здоров’я, натхнення та сил для нових перемог і здобутків!

Факультет медичних технологій діагностики та реабілітації


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube