Версія для друку

Учені ДНУ отримали відзнаки Національної академії наук України

Сьогодні голова Придніпровського наукового центру НАНУ та МОНУ академік Анатолій Булат привітав науково-педагогічний колектив Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з початком нового навчального року та вручив нагороди вченим, з якими центр плідно співпрацює над вирішенням актуальних комплексних регіональних проблем. Він наголосив, що 50 років тому при Національній академії наук України було створено 5 регіональних наукових центрів подвійного з Міністерством освіти і науки України підпорядкування.


«Сьогодні маємо нагоду в вашому колективі вручити нагороди, які, на наш погляд, цілком відповідають тому, як у дуже складних умовах спрацював ваш університет, один з найкращих в Україні, – наголосив Анатолій Федорович Булат. – Президія Національної академії наук України, а я маю честь її представляти як член Президії, нагородила Подякою ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара доктора хімічних наук, професора Сергія Оковитого за багатолітню плідну працю, вагомий внесок у розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності Придніпровського регіону України, активне сприяння співпраці НАН України та МОН України та з нагоди 50-річчя від заснування наукового центру. Підписав Подяку Президент Національної академії наук академік Анатолій Загородній та вчений секретар, віцепрезидент академік В’ячеслав Богданов».


Ректор університету Сергій Оковитий подякував за відзнаку й зазначив, що, безперечно, це визнання роботи всього колективу й сприймає її певною мірою як аванс, адже попереду багато спільних наукових проєктів.

Також за значні наукові досягнення за напрямами досліджень університету почесними грамотами Придніпровського наукового центру НАН України та МОН України нагороджені:


– Севериновська Олена Вікторівна – докторка біологічних наук, професорка, деканеса біолого-екологічного факультету ДНУ;

– Гурко Олена Василівна – докторка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри англійської мови для нефілологічних спеціальностей факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства;

– Кривошеїн Віталій Володимирович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри соціології.


Подяки Придніпровського наукового центру НАН України та МОН України оголошені:

– Шевельовій Аллі Євгенівні – докторці фізико-математичних наук, професорці, професорці кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету прикладної математики;

– Кірковській Інзі Станіславівні –докторці філологічних наук, доцентці, завідувачці кафедри романської філології;

– Комлик Вікторії Олексіївні – кандидатці біологічних наук, доцентці кафедри зоології та екології.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube