Версія для друку

Університет обрав ректора

8 квітня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулися вибори ректора. За результатами голосування перемогу отримав доктор хімічних наук, професор Сергій Оковитий.

На посаду ректора університету претендували двоє кандидатів: доктор хімічних наук, професор Сергій Оковитий та докторка юридичних наук, професорка Ольга Соколенко.

Процес голосування тривав з 9:00 до 15:00 одночасно на двох виборчих дільницях – у Палаці студентів ДНУ (Мала зала, м. Дніпро, пл. Т.Шевченка, 1) та Жовтоводському промисловому фаховому коледжі ДНУ (м. Жовті Води, бульв. Свободи, 35, кімн.18) і проходив із дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Вибори проводилися шляхом таємного голосування. За дотриманням відповідних норм та процедурою волевиявлення університетської громади на виборчих стежили акредитовані спостерігачі від кандидатів на посаду ректора, а також представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Право обирати очільника ДНУ мали 1514 виборців. Серед них – 1137 – це кожен штатний викладач та науковець ДНУ, 143 виборних представники із числа інших штатних працівників, а також 234 представники студентства ДНУ, обрані шляхом таємного голосування.

Як повідомила голова Організаційного комітету із проведення виборів ректора ДНУ професорка Ірина Попова, вибори в університеті пройшли організовано, з дотриманням усіх вимог виборчого процесу. «Явка була високою. Усього в голосуванні взяли участь 1243 співробітники та студенти нашого університету, що становить 82%. А отже, згідно із чинним законодавством маємо всі підстави визнати вибори ректора такими, що відбулися», – прокоментувала Ірина Степанівна.

Голоси виборців розподілилися так: Сергій Оковитий – 784 голоси (51,8%); Ольга Соколенко – 368 голос (24,3%). 77 виборців не підтримали жодного кандидата, 14 бюлетенів визнані недійсними.

Протокол №9 засідання організаційного комітету із проведення виборів ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара від 08 квітня 2021 р.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube