Версія для друку

Команда ДНУ з чирлідингу підкорює нові вершини

Перемога за перемогою. Це про збірну групи підтримки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Star Light. Дівчата здобули перемогу на відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з чирлідингу та чир-спорту 2021 року.

Чемпіонат пройшов 21 березня. Мета заходу – залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, а також розвиток чирлідингу та відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди області та України для участі в міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Організаторами змагань були Дніпропетровська обласна федерація чирлідингу та Всеукраїнська федерація черлідингу та чир-спорту. Безпосереднє проведення чемпіонату покладено на головну суддівську колегію, затверджену суддівським комітетом Всеукраїнської федерації чирлідингу та чир-спорту.

Учасників було багато, кожен прагнув здобути першість, щоб продовжити підкорювати Олімп на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Команда ДНУ імені Олеся Гончара Star Light у запеклій боротьбі знову виборола золото в номінації Pom Dance Doubles серед дорослих і готова до нових звершень.

Тренерка дівчат – старша викладачка кафедри фізичного виховання і спорту ДНУ Анна Лопуга змогла виховати за роки тренувань справжніх чемпіонок, які готові захищати честь нашої області та країни на інших змаганнях із чир-спорту. Ми вітаємо Анастасію Коник та Анастасію Бугайову – учасниць команди та їхню тренерку з перемогою!

Бажаємо дівчатам перемог та наснаги, підкорити не лише дніпровські чирлідирські вершини, а й всеукраїнські та міжнародні!

Старша викладачка кафедри
фізичного виховання і спорту
Анна Лопуга,
студентка факультету систем і засобів масової комунікації
Анна Лук'янченко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube