Версія для друку

Київська школа державного управління імені Сергія Нижного запрошує на грантове навчання «Політика як професія»

Київська школа державного управління імені Сергія Нижного запрошує студентів ДНУ імені Олеся Гончара до участі у конкурсі на навчання за програмою «Політика як професія».

Стань новим політичним лідером у своєму місті!

Більше про КШДУ ім. С. Нижного дізнайся за посиланням:https://kspa.com.ua/

Програма «Політика як професія» заснована на американській методиці підготовки і побудови політичної еліти. Навчання складається з 3-деного курсу, який пройде 16–18 квітня 2021 року в Києві, на базі КШДУ ім. С. Нижного.

На тебе чекає відкрита дискусія про реформи, стан розвитку важливих галузей країни. Третій день пройде в інтерактивному режимі. Ти отримаєш консультації та підтримку провідних фахівців України в галузі юриспруденції, PR, політичної науки. Окрім цього, в рамках програми щовечора матимеш змогу зустрічатися з авторитетною особою і дискутувати на актуальні теми.

Серед спікерів проєкту: Владислав Криклій (Міністр інфраструктури України), Дмитро Гордон (журналіст), Ігор Смілянський (генеральний директор ПАТ «Укрпошта»), Антон Геращенко (заступник міністра внутрішніх справ України) та інші відомі журналісти, бізнесмени, публічні діячі та політики, депутати і мери.

Якщо ти маєш політичні амбіції, бажаєш брати активну участь у політичному житті країни, отримувати нові знання та розширювати коло свого професійного спілкування, запрошуємо стати учасником проєкту «Політика як професія».

Заявки на участь приймаються на електронну адресу comm.legalpol@gmail.com від студентів ІІ–V курсів, які навчаються на факультетах: систем і засобів масової комунікації, суспільних наук і міжнародних відносин, психології та спеціальної освіти, юридичному, історичному, економіки.

Для участі необхідно подати власний мотиваційний лист, в якому зазначити курс та факультет, навести лаконічну автобіографію, зазначити ключові досягнення та успіхи, політичні плани, громадську позицію, аргументувати чому саме «Ти маєш стати учасником проєкту», а також залишити контактний телефон та електронну адресу.

Участь у навчанні є безкоштовною та оплачується за рахунок фонду народного депутата України Дениса Вячеславовича Маслова, який у 2005 році став випускником ДНУ за спеціальностями «Правознавство» та «Банківська справа». Він професійний юрист, адвокат, у минулому арбітражний керуючий та суддя, а сьогодні є народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

З питань, пов’язаних з участю в проєкті, можна звертатися до приймальні народного депутата України за телефоном +380955897758.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube