Версія для друку

Вітання в.о. ректора Ольги Соколенко

Любі колежанки!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! І хоча символізм цього дня в сучасних реаліях дещо втрачається, нам, жінкам, зрозуміло, як важливо у світі, що досі здебільшого є чоловічим, досягати професійного визнання і будувати кар’єру, залишаючись при цьому берегинею сімейного затишку.

Науковий і фаховий шлях кожної з вас є прикладом цілеспрямованості та невпинного самовдосконалення! Наш Університет по праву пишається відомими науковицями та талановитими викладачками, старанними лаборантками, уважними бібліотекарками, високопрофесійними спеціалістками різних відділів ректорату, без яких неможлива злагоджена робота усього колективу. Ми помічаємо чистоту і затишок у корпусах і на кафедрах, що дбайливо створюються жіночими руками. А ще у вас вистачає сили і теплоти для родини, терпіння і любові для дітей, чарівності й сердечності для чоловіка, уваги і турботи для батьків.

Бажаю вам, любі подруги, весняного настрою, творчої наснаги, міцного здоров’я, яскравих вражень! Не зраджуйте своєму покликанню і досягайте поставлених цілей! Кохайте і будьте коханими! Залишайтеся неповторними і неймовірними!

Виконувачка обов’язків ректора
професорка Ольга Соколенко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube