Версія для друку

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Дорогі жінки!

На початку весни від усього серця вітаємо вас зі святом кращої половини людства – Міжнародним жіночим днем!

Ми щиро вдячні вам за високі особисті якості й професійну майстерність, знання й натхнення, участь у вихованні молодого покоління, професійну педагогічну роботу, значні наукові досягнення, наполегливість і цілеспрямованість.

Ми цінуємо вас за добру вдачу й тепло душі, доброзичливість і сердечність, вміння підбадьорювати і підтримувати та окрилювати нас мріями, любов’ю, вашими сонцесяйними усмішками й красою.

Сьогодні ми рідше зустрічаємося в університеті й більше спілкуємося онлайн. Але завжди захоплюємося вашим умінням приймати виклики непростого нинішнього часу, здатністю долати труднощі й чітким розумінням завдань, які стоять перед нашим класичним університетом і кожним із нас.

Бажаємо вам гарного весняного настрою і творчої наснаги, міцного здоров’я і сімейного добробуту, непереборної віри у краще майбутнє і життєрадісного оптимізму, професійних досягнень і успіхів у роботі.

Нехай усі труднощі і перепони залишаться в минулому. А на вас чекають наукові та педагогічні здобутки, відкриваються широкі перспективи для втілення найзаповітніших мрій у суспільстві розвитку і рівних можливостей.

Зі святом, шановні колеги!

Ректорат, профком


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube