Версія для друку

Колектив факультету медичних технологій діагностики та реабілітації запропонував на посаду ректора ДНУ кандидатуру Тетяни Шевченко

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара продовжується висування кандидатів для участі у виборах на заміщення посади ректора університету. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, вибори відбудуться 23 грудня 2020 року.

18 листопада в режимі ZOOM-конференції за участі 54 осіб відбулися збори трудового колективу факультету медичних технологій діагностики та реабілітації.

Під час проведення зборів під головуванням деканеси факультету медичних технологій діагностики та реабілітації, професорки Марини Щербиніної кандидаткою на посаду ректора ДНУ від факультету було висунуто завідувачку кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії Тетяну Шевченко. Після виступів учасників зборів та обговорень кандидатуру Тетяни Миколаївни Шевченко одноголосно підтримали всі учасники зборів.

У виступах учасники зборів акцентували увагу на організаторських здібностях, досвіді з управління та адміністрування, повазі та авторитеті Тетяни Миколаївни серед колег.

Подякувавши за довіру, в своєму зверненні до колег претендентка на посаду ректора Тетяна Шевченко зазначила: «Мені, як мало кому, знайомі всі проблемні питання, що існують в університеті. Одними з пріоритетних завдань на посаді ректора в ці непрості часи для університету та галузі освіти загалом я вбачаю збереження кадрового потенціалу університету, адже саме фахівці – найбільша цінність ДНУ, а також збереження матеріальної бази та виведення університету спільними зусиллями на найвищі щаблі в рейтингу не лише вітчизняних, але й європейських вишів. Я не знаю, чи підтримав би моє рішення батько, але точно впевнена, що пишався би ним».

У резолютивній частині зборів трудовий колектив вирішив звернутися до колективів структурних підрозділів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з пропозицією підтримати висунення кандидатури завідувачки кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії, докторки біологічних наук, професорки Тетяни Миколаївни Шевченко претенденткою на посаду ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Варто зазначити, що вперше за багаторічну історію вишу ректором нашого університету може стати жінка.

Довідка: Тетяна Шевченко – докторка біологічних наук, професорка, завідувачка кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Академкиня Академії наук вищої освіти України відділення медицини з 2017 року; експертка за напрямом «Клінічна лабораторна діагностика» Департаменту охорони здоров’я ДОДА; віце-президентка та голова Дніпровського осередку громадської організації «Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини»; членкиня комісії Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації з атестації лікарів-лаборантів та біологів клініко-діагностичних лабораторій лікувально-профілактичних закладів Дніпропетровської області. Донька члена-кореспондента Національної академії наук України, професора Полякова Миколи Вікторовича.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube