Версія для друку

Фізико-технічний факультет підтримав кандидатуру професора Анатолія Саніна на посаду ректора ДНУ

17 листопада відбулося засідання ради фізико-технічного факультету, на якому було підтримано кандидатуру завідувача кафедри технології виробництва, доктора технічних наук, професора Саніна Анатолія Федоровича для участі у конкурсі на посаду ректора ДНУ.

Члени ради, колеги Анатолія Федоровича зазначили, що він є висококваліфікованим викладачем, відомим вченим, хорошим організатором освітнього і дослідницького процесів. Має досвід адміністративної роботи – майже вісім років очолював факультет прикладної економіки університету. За його керівництва кафедра технології виробництва набула суттєвого розвитку: з минулого навчального року усі 18 викладачів мають ступені доктора і кандидата наук; спільно з Інжиніринговою школою Noosphere та підприємствами створені навчально-наукові лабораторії адитивних технологій, технології виготовлення виробів з полімерних композиційних матеріалів; семеро студентів кафедри стали переможцями й призерами Всеукраїнських конкурсів наукових робіт. Кафедра є провідною в університеті за обсягом науково-дослідних робіт, які виконуються за кошти держбюджету та на основі угод з підприємствами. Значна увага приділяється підготовці нових кадрів – за п’ять років восьмеро викладачів та аспірантів кафедри захистили дисертації, під керівництвом професора А.Саніна захищено 10 дисертацій. Сьогодні його учні працюють у провідних наукових і промислових центрах України, Німеччини, Франції, Китаю, Казахстану.

Анатолій Федорович Санін є лауреатом Державної премії України в галузі освіти, головою науково-методичної комісії з Інженерії МОНУ, членом спецрад, головним редактором і членом редколегії трьох наукових журналів, має відзнаки ДНУ та галузевих міністерств і організацій, почесний працівник космічної галузі України, почесний професор Харбінського політехнічного університету.

Подякувавши колегам, Анатолій Санін наголосив на бажанні, спираючись на підтримку співробітників і студентів, посилити позиції Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара як провідного та престижного університету.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube