Версія для друку

Святковий концерт до Дня захисника України

14 жовтня творчі колективи Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара провели святковий концерт, аби привітати з Покровом Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем козацтва усіх гостей та мешканців нашого міста.

Зважаючи на епідемічну ситуацію, концерт було вирішено провести на площі перед Палацом студентів, що дозволило витримати усі карантинні обмеження. Для цього спеціально розробили соціальну розмітку, якої концерту гості неухильно дотримувалися.

Самі ж колективи Палацу сьогодні продовжують тренуватися, за рекомендаціями МОЗ України, – чисельністю до 10 осіб. Учасники вирішили представити своєрідний звіт своєї роботи, присвятивши його такій важливій для виховання молоді даті – Дня захисника України.

Ведучими концерту стали учасниці народного театру-студії «Маски» (керівник – заслужений працівник культури України Ігор Трахт).

Традиційно гостей пісенно-танцювального свята вітали:

– народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» (керівник – Сергій Жир);

– ансамбль «Овація» (керівник – Владислав Лисан);

– народна студія сучасного вокалу «Мрія» (керівники – Оксана Рудковська та Людмила Іщенко);

– народна циркова студія «Радуга» (керівник – Тетяна Золотова);

– народний ансамбль сучасного танцю «LaVie» (керівник – Олена Доманська).

«Для наших колективів – це просто ковток свіжого повітря! Ми так скучили за заходами Палацу! Ми довго готувалися і вже дуже хотіли співати й танцювати, тим паче, що Свята Покрова і день, який вшановує наших захисників, подарували таку можливість показати наші надбання! Нашим глядачам ми побажали миру і здоров’я, а вони (яких, до речі, було не так багато – лише до 20 осіб) аплодували нам, ніби велика зала!» – захопливо розповіла Світлана Пархомук, студентка ІІІ курсу факультету систем і засобів масової комунікації.

Сподіваємося, що святковий концерт від колективів ДНУ подарував відвідувачам гарний настрій!

Директор Палацу студентів ДНУ
Оксана Рудковська


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube