Версія для друку

Фінансові ринки в дослідженнях студентів ДНУ

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування урочисто нагородила грамотами студентів-доповідачів, які у травні представили результати своїх наукових досліджень в он-лайн режимі ХХV Міжвузівської студентської наукової конференції «Сучасні тенденції в розвитку банківської системи та фінансових ринків України».

До оргкомітету надійшло 130 доповідей, які були опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції. У роботі форуму взяли участь представники ЗВО Дніпра, Харкова та Запоріжжя: студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара; кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського державного аграрно-економічного університету; Інженерного інституту Запорізького національного університету; Запорізького національного університету; Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та кафедри банківської справи та фінансових послуг Університету митної справи та фінансів.

Традиційно учасників привітала завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ДНУ, д-р. екон. наук О.Й. Шевцова. Студенти обговорювали проблемні питання в панельних дискусіях, де модераторами були провідні викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування за такими напрямами: макроекономічні фактори та проблеми грошового ринку (модератор: д-р. екон. наук, професор Ю.П. Макаренко), вдосконалення банківського менеджменту (модератор: д-р. екон. наук, професор О.Й. Шевцова), технології банківських операцій та новації в банківській практиці (модератор: д-р. екон. наук, професор І.Є. Семенча), фінансові ринки і банківська діяльність на міжнародному рівні (модератор: к.е.н., доцент В.М. Дереза), а студенти зі своїми ґрунтовними доповідями були експертами в проблемних питаннях.

Розширення кола учасників конференції порівняно з минулими роками свідчить про зростання зацікавленості закладів вищої освіти до форуму, зміцнення наукових зв’язків та перспективи подальшої співпраці у науково-дослідницькій роботі студентів між ЗВО.

Жвавий інтерес викликало обговорення проблемних питань, що дало можливість відзначити високий загальний рівень наукових досліджень студентів.

Оргкомітет та учасники конференції відзначили своєчасність та актуальність комплексного вивчення і оприлюднення сучасної проблематики у сфері банківської діяльності та розвитку фінансових ринків, а також високий рівень застосування інформаційно-комп’ютерних технологій у підготовці до виступів студентів: кожна доповідь супроводжувалася відповідною презентацією, підготовленою за допомогою програмного забезпечення Microsoft PowerPoint.

Жваве обговорення викликала доповідь «Розвиток медичного страхування в Україні», яку представила Аделін Уаба. Актуальними виявилися дослідження Валерія Курінного щодо особливостей оподаткування результатів діяльності малого бізнесу. Юлія Левченко у своїх дослідженнях виявила напрямки підвищення ефективності використання економічного потенціалу суб’єктів господарювання. Процесами кредитування в Україні були зацікавлені Іван Корнієнко та Юлія Горбунова. Ганна Герман дослідила фактори впливу на зміни валютних курсів.

По завершенні конференції всі учасники висловили намір продовжувати славну традицію підбиття підсумків студентських наукових досліджень на щорічному міжвузівському зібранні з питань розвитку банківської справи та фінансових ринків.

Оргкомітет конференції,
кафедра фінансів, банківської справи та страхування


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube