Версія для друку

Третя в Україні з кульової стрільби – студентка ДНУ

На відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби серед юніорів, який проходив у Львові та Вінниці, спортсмени Дніпропетровської області в загальному заліку стали чемпіонами зі стрільби з гвинтівки та пістолета. У складі команди-переможниці – студентка факультету медичних технологій діагностики та реабілітації ДНУ Олександра Парфенюк (група РФ-19-1).

Олександра посіла 3-тє місце особисто і три перших – у командному заліку, ставши абсолютною чемпіонкою в команді.

Є серед студентів факультету й тренери зі стрільби, які готують до змагань і перемог юних спортсменів. Серед них – Анна Гніденко (група РФ-18-1). Її підопічні ніколи не залишаються без медалей і призових місць, й останні змагання не були винятком. Під керівництвом Анни дівчата стали абсолютними чемпіонками у командних заліках та отримали багато особистих нагород.

Раді досягненням наших молодих переможниць й бажаємо наснаги та подальших звершень у спорті й навчанні!