Версія для друку

Іноземні студенти-фізтехівці захистили дипломи з «Авіа- та ракетобудування»

Кінець навчального 2019/2020 року для кафедри проектування і конструкцій літальних апаратів фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара ознаменувався досить нетривіальною подією: захистом диплома бакалавра трьома студентами із Зімбабве з групи ТІ-16у-1.

Студенти спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» зімбабвійці Мучоза Джой Мішель, Чіквана Сімбараше та Сібанда Філані продемонстрували державній атестаційній комісії досить високий рівень професійних знань і навичок, отриманих під час навчання. А результати їхніх дипломних проектів уже зараз можуть бути впроваджені у виробництво нових виробів ракетно-космічної техніки. Відтак, після захисту іноземці виказали намір продовжити навчання й отримати диплом магістра за обраною спеціальністю.

Керівництво факультету вдячне всім викладачам, які взяли участь в організації навчального процесу, особливо керівникам дипломних проектів: доцентам Володимиру Ліповському та Михайлу Катренку. Професорсько-викладацький склад працював віддано й відповідально, незважаючи на деякі складнощі, що виникали під час роботи. І ця праця була відзначена словами подяки від іноземних студентів. Окремо дякуємо й керівництву університету за підтримку у всіх питаннях, пов’язаних з організацією та впровадженням навчального процесу.

Бажаємо натхнення та наснаги студентам, які отримали дипломи, а також викладачам фізико-технічного факультету у їхній подальшій такій нелегкій, але необхідній та кропіткій праці.

Усіх вітаємо із вдалим завершенням чергового навчального року!

Заступник декана з наукової роботи ФТФ,
доцент Анжеліка Давидова


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube