Версія для друку

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді до Дня державної служби

До Дня державної служби 23 червня 2020 року за організації і підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу ініційовано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.

Конкурс має на меті творчі й загальнокультурні цілі, серед яких підтримка та сприяння самореалізації вмотивованої активної молоді, відкритої до продуктивної комунікації.

Якщо Ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати державними службовцями, – запрошуємо до участі!

Для участі у конкурсі необхідно протягом року з червня по вересень подати на електронну адресу організаційного комітету konkurs@center.gov.ua електронні файли, виконані у текстовому редакторі MS Word for Windows (формати.doc або.rtf) або у форматі mpeg, mp4, avi, wmv, mov, mkv (чи інший загальновідомий):

 • заявку, оформлену за встановленим зразком;

 • конкурсну роботу.
 • Конкурсна робота має бути викладена державною мовою та оформлена відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, присвячений Дню державної служби.

  Інформаційна довідка про конкурс

  Інформаційно-аналітичне агентство
  Дніпровського національного університету


  ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube