Версія для друку

Нова книга істориків ДНУ

Підготовка істориків у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара має давню традицію, і от, нарешті, цей досвід здобув ґрунтовне узагальнення. Нещодавно у видавництві «Ліра» вийшло у світ науково-довідкове видання «Історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (1918-2018)», яке вперше розкриває основні віхи історії факультету, знайомить читачів із його кафедрами, центрами, лабораторіями та археологічними експедиціями.

На сторінках книги представлено кілька генерацій науково-педагогічних і наукових працівників, які впродовж ста років віддавали свій талант справі вищої історичної освіти та науки. У центрі уваги – новітній період діяльності факультету в ХХІ ст.

У виданні використано маловідомі архівні джерела, а також матеріали періодичної преси, опублікованих і неопублікованих спогадів, інтерв’ю, щоденників очевидців подій. Виклад супроводжується багатим фотоілюстративним матеріалом.

Видання становитиме інтерес не лише для фахових істориків, а й студентів та абітурієнтів, які мріють пов'язати свій професійний та життєвий шлях з історичною освітою та наукою.

Більше актуальних новин про історичний факультет ДНУ дізнавайтеся на сайті: http://www.dnu-history.com.ua

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube