Версія для друку

Медіашкола планети ФСЗМК

Факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара впевнено крокує в сучасному цифровому середовищі та працює в дистанційному режимі, саме це дає можливість працювати над власним проектом медіа школи «Media&Space».

Медіашкола на базі ФСЗМК – це можливість безкоштовно отримати базові знання у сфері журналістики, реклами, PR: практичні навички, лайфхаки, рекомендації та «фішки», які стануть у нагоді в будь-якій діяльності. Відвідувати школу можуть студенти будь-якого факультету, а також учні 10-11-х класів міста. На базі медіашколи проводяться заняття, майстер-класи та зустрічі за участю відомих медійників міста, викладачів, а також досвідчених студентів факультету.

На час карантину школа функціонує в онлайн-режимі, а з відновленням занять – радо вітатиме всіх охочих у стінах 9-го корпусу!

Для студентів 3-го курсу факультету систем і засобів масової комунікації вже відбулися дві онлайн-зустрічі із продюсеркою філії UA: Dnipro Оксаною Цибулею (яка, до речі, є випускницею нашого факультету) на тему «Журналістика: від мрій до реальності» та «Журналістика: джерела інформації». На майстер-класах Оксана поділилася зі студентами своїм професійним досвідом, розказала історії про початок її журналістської кар'єри, дала професійні поради, як готувати прес-релізи з "чіпляючими" заголовками тощо.

Далі в рамках роботи медіашколи на третьокурсників чекає ще одна подібна онлайн-зустріч. Упевнені, що вона буде такою ж цікавою та корисною, як і попередні!

«Media&Space» запрошує всіх студентів ДНУ приєднатися до медіа-родини! А щоб наша медіашкола працювала краще і вам було комфортно навчатися, просимо всіх охочих пройти невелике опитування за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1gWzrYwg-ZNEHiHbjiDrgCk_8QfSEKlJWt69_AWFg2sk/alreadyresponded?edit_requested=true

До зустрічі у «Media&Space»!

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням: https://www.instagram.com/mediaschool_fszmk/

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube