Версія для друку

Фахівці ДНУ – про досвід роботи з профілактики булінгу

Представники Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара взяли участь у першому Всеукраїнському форумі «Соціально-психологічні та правові аспекти протидії насиллю в освітніх закладах».

Соціально-психологічну службу ДНУ на форумі представляли її керівник, кандидат соціальних наук, доцент кафедри соціальної психології і психології управління Вікторія Лазаренко та провідний психолог Наталія Потапова.

Учасники обговорювали профілактику та протидію насиллю в молодіжному середовищі за такими напрямами: психологічним, соціальним, гендерним, правовим, виховним, інклюзивним. До форуму долучилися науковці та практики у цій галузі з різних закладів освіти та громадських організацій і центрів. Захід пройшов 11 лютого в Дніпровському гуманітарному університеті.

Керівник соціально-психологічної служби ДНУ Вікторія Лазаренко презентувала досвід роботи різних підрозділів університету з профілактики та протидії булінгу серед студентів та співробітників університету. Наталія Потапова розповіла про досвід роботи з налагодження психологічних взаємин під час майстер-класу «Особливості профілактики та протидії булінгу в різних закладах освіти».

Зазначимо, що ці питання у закладах освіти України виявилися вкрай актуальними і такими, до яких останнім часом дедалі частіше звертаються. Було приємно, що серед закладів вищої освіти ДНУ першим почав спрямовувати свою практичну діяльність на превенцію та вирішення проблеми булінгу у ЗВО.

Цікаво було почути від колег та партнерів про можливості правової, медичної, соціальної та іншої допомоги та підтримки людям, які стикаються з явищем цькування в соціумі.

Інформація, почута на форумі, є дуже корисною та буде використана у виховній і волонтерській роботі університету.

Вікторія Лазаренко, керівник
соціально-психологічної служби ДНУ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube