Версія для друку

Колядки вокального колективу ДНУ – фаворити фестивалю «Різдвяне диво»

Народна студія сучасного вокалу «Мрія» Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 8 січня взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вертепів та гуртів-колядників «Різдвяне диво», який проходив у Новомосковську.

Дівчата «Мрії» виконували традиційні колядки та українські народні пісні. Родзинкою і водночас серйозним випробуванням стало те, що сам фестиваль проходив на свіжому повітрі і тривав понад п’ять годин. Але все одно хотілося підтримувати веселий настрій, тому що головою журі була сама берегиня української пісні, заслужена артистка України – Ніна Матвієнко. Колектив Палацу студентів ДНУ «Мрія» співає українські пісні в сучасній обробці, і саме це вирізняло виступ на фестивалі, учасниками якого були гурти з Дніпропетровської, Донецької, Полтавської та Харківської областей. Всього у різдвяних піснеспівах змагалися 15 колективів.

«Ми були не такі, як усі, – прокоментувала учасниця «Мрії», студентка-другокурсниця факультету систем і засобів масової комунікації Світлана Пархомук. – Адже намагаємося осучаснити відомі мелодії – і це, напевно, вдалося. Нам допомагав керівник ще одного чудового колективу Палацу студентів ДНУ – ансамблю «Овація» – Владислав Лисан, і тому звучання трьох голосів, де в кожного була своя партія, та скрипки поєдналися в дуже цікаве прочитання відомих колядок».

Окрім виступів вертепних та колядних колективів з усієї України, на гостей фестивалю чекали ярмарок майстрів, безкоштовні майстер-класи, конкурс та дегустація на краще різдвяне блюдо вертепу, виставка-конкурс «Кращий атрибут вертепу».

Ми бажаємо нових звершень «Мрії» та вітаємо всіх з новорічними святами, які триватимуть до 19 січня.

Оксана Рудковська,
директорка Палацу студентів ДНУ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube