Версія для друку

Студентка ДНУ – срібна призерка Чемпіонату Європи з тхеквондо для спортсменів із вадами слуху

Першокурсниця факультету медичних технологій діагностики та реабілітації ДНУ імені Олеся Гончара Марія Леванович здобула дві срібні медалі ІІ Чемпіонату Європи з тхеквондо, який проводився в м. Анталія (Туреччина) з 10 по 12 листопада 2019 року.

Студентка спеціальності «Медсестринство» Марія Леванович достроково одержала перемогу над турецькою спортсменкою у першому поєдинку особистих змагань (вагова категорія 63-68 кг). У півфіналі вона перемогла спортсменку з Росії, а у фіналі програла досвідченій спортсменці з Хорватії, посівши друге місце.

У командному змаганні (у складі змішаної команди – два чоловіка, дві жінки) наполегливість і жага перемоги принесли Марії та її партнерам по національній дефлімпійській збірній ще одну срібну медаль.

Вітаємо Марію з перемогою та двома срібними медалями Чемпіонату Європи з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті!