Версія для друку

Опалювальний сезон в ДНУ розпочнеться з 13 листопада

11 листопада 2019 р. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара укладає угоду з ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» на постачання 1,4 млн метрів кубічних газу. Укладанню договору передувала процедура відкритих торгів.

Проректор з адміністративно-господарчої частини ДНУ Микола Ружин прокоментував ситуацію щодо початку опалювального сезону в університеті: «Опалювальний сезон в ДНУ розпочнеться орієнтовно 13-15 листопада. Спочатку будемо підключати до опалення гуртожитки, а потім – навчальні корпуси. 11 листопада ми укладаємо угоду з ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» на поставку нам 1,4 млн метрів кубічних газу на суму 6 мільйонів гривень, – зазначив Микола Миколайович. – У цілому, університет належним чином підготувався до опалювального сезону: технічно вся мережа підготовлена, ми набрали достатню кількість операторів газових котелень та закумулювали необхідну кількість коштів на опалення протягом всього сезону. Тобто на період до 1 січня 2020 року ДНУ повністю готовий до постачання тепла в гуртожитки і корпуси. На сьогодні опалюються корпус № 13, де встановлені економні електрокотли, розпочала підготовку до опалювального сезону і підігріву води в басейні Палаці спорту ДНУ корпорація «Сентоза». Наразі вже оголосили новий тендер на закупівлю газу для опалення університетського комплексу з 1 січня 2020 року».

Як зазначив головний інженер Максим Тороп, процедура закупівлі газу для усіх ЗВО затяглася через зміни в чинному законодавстві. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №485 від 5 червня 2019 р., НАК «Нафтогаз України» відмовився від постачання газу бюджетним установам через зміну розрахунку ціноутворення для таких категорій споживачів. Тому, до оприлюднення Урядом усіх необхідних розпоряджень для введення нового механізму ціноутворення вартості палива, університет не міг розпочинати переговорні процедури та укладати договори.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube