Версія для друку

Університетські психологи на «Дні науки у ботанічному саду»

06 жовтня факультет психології та спеціальної освіти, психологічна служба, Центр соціальних ініціатив і волонтерства ДНУ взяли участь у чудовому святі – «Дні науки у ботанічному саду».

Під керівництвом декана факультету Дмитра Волкова, заступників декана Марина Салюк та Зої Бондаренко практичні психологи психологічної служби Наталія Потапова, Олена Демура познайомили відвідувачів із різними техніками та прийомами роботи практичного психолога. Відвідувачі зацікавилися пісковою терапією, яка дозволяє розвивати сенсорні здібності, досягати стану релаксації, виявляти та коригувати власні психічні стани та конфлікти (як внутрішні, так і міжособистісні). Психологи також запропонували учасникам та відвідувачам свята виконати інтерактивні вправи, за допомогою яких вони могли спробувати власні сили у тренуванні комунікативних здібностей через розуміння невербальних засобів комунікації та самовираження.

Кафедра педагогіки та спеціальної освіти запропонувала відвідувачам перевірити власні сенсорні здібності через спеціальні вправи. Активними учасниками свята стали студенти-активісти й волонтери факультету психології та спеціальної освіти Анастасія Дьякова, Нігіна Ваксер, Анастасія Бескровна, Софія Юшко, Єлізавета Корнєіч, Аліна Болотова, Валерія Ковальчук, Анастасія Кармазіна, а також учні-слухачі секції «Психологія» Дніпропетровського відділення Малої академії наук України – Дніпровського вищого професійного училища будівництва (ДПТНЗ «ДВПУБ»), КЗО «ДОЛІФМП», КЗО «ДОЛІ-Дніпро», КЗО ЗСШ № 40, КЗО ЗСШ № 23 та ін.

Психологи продемонстрували також певний психолого-педагогічний практикум з оволодіння навичками професії практичного психолога та спеціального педагога.

Цього дня приємно було бачити випускників факультету, які завітали на свято й радо спілкувалися з педагогами та студентами. Ми почули приємні відгуки про захід, який нещодавно започатковано в університетському ботанічному саду, і про бажання й надалі знайомитися із класичним університетом.

До нових зустрічей, друзі!

Психологічна служба ДНУ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube