Версія для друку

Квест для першокурсників факультету економіки

12 вересня у парку ім. Тараса Шевченка відбулося знайомство першокурсників з радою студентів факультету економіки у форматі квесту. Мета заходу – мотивація студентів до старанної наукової та громадської діяльності, створення комфортних умов для адаптації у новому колективі.

Організатори та учасники зосередилися на тімбілдингу задля виявлення креативних здібностей студентів, створення простору для їхнього втілення. У заході взяли участь понад 50 студентів, 8 команд, переможця серед яких визначили накопичені бали за пройдені 9 станцій. На кожній станції студентів очікували цікаві ігри, творчі завдання, подарунки.

Під час квесту відбулася неймовірна фотосесія. Першокурсники отримали залікові книжки, студентські посвідчення та значок факультету. Дізналися про історію, структуру та здобутки факультету економіки Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, познайомилися з представниками ради студентів.

Учасники заходу виявили неабияку зацікавленість, проявили логіку та кмітливість, ближче познайомилися з ровесниками та весело провели час.

Голова ради студентів факультету економіки
Олександр Коротя


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube