Версія для друку

День народження одного з наймолодших факультетів ДНУ

Рівно два роки тому в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара запалав яскравий вогник: медичний напрям університетської освіти виокремився в новий факультет – медичних технологій діагностики та реабілітації.

Справжня дружня та незвичайна родина тепер кожного року відзначає День народження свого улюбленого факультету, й це стало традицією.

5 вересня факультет відзначив дворіччя з моменту заснування. Рада студентів та керівництво на чолі з деканом, доктором медичних наук, професором Мариною Борисівною Щербиніною привітали усіх студентів, першокурсників та науково-педагогічних працівників з таким важливим святом і побажали справжньої наснаги в отриманні знань, наукових досягнень та впевнених кроків до наукових висот.

«Наш факультет є престижним, і ми тільки на початку нашого безмежного наукового шляху. Попереду нас чекають багато наукових досягнень студентів та науковців. Ми пишаємося нашими вихованцями, а факультет завжди відкриває двері для кожного, хто бажає стати частинкою нашої невеликої, але досить дружної родини!», – звернулася до факультетської громади з урочистою промовою декан факультету Марина Щербиніна.

Вітаємо іще раз студентів та викладачів з таким світлим та радісним святом – Днем народження факультету!

Факультет медичних технологій діагностики та реабілітації


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube