Версія для друку

Учасники школи Startup Ecosystem Dnipro – кращі розробники студентських бізнес-планів Дніпропетровщини

25 липня в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулось урочисте нагородження фіналістів обласного студентського конкурсу «Кращий бізнес-план». Серед трійки переможців – учасники школи Startup Ecosystem Dnipro, студенти факультету економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Арсен Ібрагімов та Владислав Кочкін.

Із травня 2019 року в конкурсі, організованому Інвестиційно-інноваційним центром при ДніпроОДА, молоді інноватори з усієї області змагалися в розробці кращих бізнес-ідей у різних галузях економіки – ІТ-індустрії, альтернативній енергетиці, промисловому комплексі тощо. Змагання конкурсантів проходило у кілька етапів – від генерування до захисту оригінальних бізнес-проектів перед незалежною експертною комісією: потенційними інвесторами, підприємцями, фахівцями ЗВО.

Прикметно, що з усіх 30 бізнес-планів, які надійшли на конкурс, найбільше було саме з нашого університету. До уваги фахової комісії представники ДНУ запропонували дійсно цікаві та корисні проекти. Кожен із них вони розробляли та попередньо тестували у школі стартапів факультету економіки Startup Ecosystem Dnipro під керівництвом доцента Владислава Яковенка.

Зокрема, Катерина Тупікова з групи ЕП-18 розробила бізнес-план із відкриття бізнесу з організації квестів у нашому місті, що дозволить клієнтам не лише поглибити знання історії Дніпра й відкрити для себе нові сторінки його сучасності, а й отримати цінні подарунки у разі перемоги.

Однак перші місця серед студентів-інноваторів області посіли другокурсники факультету економіки ДНУ Владислав Кочкін та Арсен Ібрагімов. Так, Владислав Кочкін із групи ЕО-18 запропонував бізнес-план із організації у Дніпрі кібертурніру міжнародного рівня. «Мета мого проекту – не лише розвивати кіберспорт у Дніпрі, а й заробляти на цьому. Адже в Україні налічується близько 900 000 потенціальних гравців. Я вважаю, що подібні змагання дозволять об’єднати у нашому місті спортсменів міжнародного класу, глядачів – забезпечити видовищним шоу, а спонсорів – рекламним майданчиком. Усе це сприятиме надходженню інвестицій до міста та підсиленню його іміджу», – переконаний Владислав.

А от другий переможець конкурсу студент групи ЕК-18 Арсен Ібрагімов зосередився на іншій актуальній для Дніпра темі будівництва унікального скейт-парку – сучасного майданчика для спортивного дозвілля та змагань, який популяризуватиме спорт серед молоді та забезпечить благоустрій міста. «У Дніпрі чимало фанів цього екстремального спорту, але вони змушені тренуватися деінде. А це ризик – і для пішоходів, і для водіїв, і для самих скейтерів. Тому з’явилася така ідея – побудувати безпечний скейт-парк для тренувань, відпочинку і змагань. Він буде бетонним зі спеціальним полімерним покриттям», – наголосив Арсен.

У винагороду обидва наші переможці отримали скляні статуетки та грошові призи від партнерів проекту. Надалі свої роботи вони представлять потенційним інвесторам.

Вітаємо наших студентів із креативною перемогою!

Керівник школи стартапів
Startup Ecosystem Dnipro
доцент Владислав Яковенко,
сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube