Версія для друку

Конкурс EducationUA 2019

З 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма у сфері освіти – EducationUA, метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів.

За умовами програми, буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн кожен. Призові кошти спрямовуватимуться на оплату за навчання в їх закладах вищої освіти.

Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме до 31 липня 2019 року включно.

До участі в конкурсі допускаються студенти будь-яких українських ЗВО, обов'язково громадяни України, які навчаються на 2-5 курсах денної і заочної форми навчання, контрактники і бюджетники.

За допомогою журі визначатимуться переможці в кожній окремій темі. Переможці, що посядуть перші місця, отримають Грант на оплату за навчання в українських ЗВО. Студенти, які посядуть 2-гі та 30ті місця, отримають заохочувальні призи.

Перелік тем, додаткова інформація про програму, а також послідовний порядок дій можна отримати на офіційному сайті кожного з грантодавців, компаній Ladyspace та SMMdriver:

https://ladyspace.com.ua/educationua

https://smmdriver.com/educationua

На офіційних сайтах також знаходиться форма зворотного зв'язку, за допомогою якої можна задати питання, подати заявку на участь в конкурсі та відправити посилання на готову роботу.

Бажаємо успіхів майбутнім учасникам конкурсу!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube