Версія для друку

Компанія АMC Bridge відзначила студентів ФФЕКС!

Студенти факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем отримали сертифікати практичного інтенсиву «Поглиблений курс 3D-програмування та комп’ютерної графіки» компанії АMC Bridge.

ІТ-директор АMC Bridge Сергій Фомін вручає сертифікати

Сертифікати вручив випускникам курсу ІТ-директор АMC Bridge Сергій Фомін. Курс проводився на базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ДНУ за навчальною програмою, розробленою експертами компанії. Для студентів 2-3 курсу – це ще одна сходинка до майбутньої успішної кар’єри!

Першокурсники у кампусі компанії

Цього ж дня студенти першого курсу кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ДНУ були гостями компанії.

Майбутні айтішники дізналися про АМС Bridge Саmpus, особливості складання резюме та специфіку роботи компанії. Особливо вразило студентів, що вони побачили процес узгодження технічного завдання між розробниками та замовниками, поринули у виробничий процес.

Студенти 2-3 курсів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Дякуємо співробітникам HR-департаменту компанії Софії Поповій та Олені Шаповал за цікаву екскурсію.

Старший викладач кафедри комп’ютерних наук
та інформаційних технологій
Н.О. Соколова


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube