Версія для друку

ДНУ став фіналістом конкурсної програми Healthy Challenge 2019

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара посів 2-е місце у Всеукраїнському конкурсі «За здоровий спосіб життя». У рамках проекту психологічна служба, Центр волонтерства та соціальних ініціатив у співпраці з іншими підрозділами університету провели 64 заходи. Це були тренінги, майстер-класи, змагання та спортивний флешмоб, волонтерські заходи, індивідуальні консультації, освітні заняття, полемічні діалоги у рамках інтелектуальної вітальні, клубні заходи, круглий стіл та ін.

До заходів у рамках проекту від ДНУ імені Олеся Гончара долучилися 4803 студентів, 88 викладачів та співробітників, 30 вихованців Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» (дитячий будинок № 1), 110 учнів шкіл та коледжів, 102 члени громади міста. Загалом у нашому челенджі та усіх видах активності протягом чотирьох тижнів взяли участь 5133 особи.

Згідно з вимогами конкурсу, протягом чотирьох тижнів квітня-травня заклади-учасники здійснювали здорові активності на тему раціонального харчування, фізичної активності, репродуктивного та ментального здоров’я. За результатами конкурсу, 14 освітніх закладів чотирьох областей: Дніпропетровської, Одеської, Черкаської та Миколаївської виграли міні-гранти на закупівлю обладнання та облаштування здорового простору. 10 найактивніших закладів вищої освіти, коледжів і училищ України було відібрано до фіналу, який відбувся у Дніпрі.

Дякуємо усім, хто приєднався до наших заходів, а саме усім кафедрам факультету психології та спеціальної освіти, кафедрі фізичного виховання факультету медичних технологій, діагностики і реабілітації, кафедрі харчових технологій хімічного факультету, співробітникам ректорату, комендантам гуртожитків, усім нашим студентам.

І це наша з вами спільна перемога! Ми найкращі!

Для довідки: Перший в Україні челендж з популяризації здорового способу життя Healthy Challenge 2019 провели Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Інститут модернізації змісту освіти МОН, Teenergizer, Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Керівник соціально-психологічної служби ДНУ
Вікторія Лазаренко,
керівник Центру соціальних ініціатив і волонтерства ДНУ
Зоя Бондаренко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube