Версія для друку

Факультет економіки і дитяча залізниця подарували свято дітям

1 червня у всьому світі відзначили Міжнародний день захисту дітей. Не оминуло світле свято, покликане привернути увагу до захисту прав дитини, і факультет економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей із самого ранку студенти економічного факультету разом з дітьми взяли участь у розважально-пізнавальних заходах. Як, наприклад, на Дніпровській дитячій залізниці, яка дружньо погодилася на співпрацю та допомогла організувати конкурси та естафети. Відвідувачі дитячої залізниці, серед яких були не лише діти, але і їхні батьки та близькі, активно брали участь в змаганнях, конкурсах та ерудит-вікторинах. Серед учасників також були й випускники факультету економіки минулих років, які з великою радістю ділилися спогадами зі студентських років про навчання на рідному факультеті.

Усі діти отримали велику кількість позитивних емоцій, граючи разом зі студентами та фотографуючись з Суперменом і піратом Джеком Горобцем. Ми подарували дітям усмішки та добрий настрій – це і було нашою метою в цей день.

Після проведення розважальних заходів на дитячій залізниці студенти факультету економіки відправилися на Придніпровську залізницю, щоб стати учасниками флешмобу з нагоди Дня захисту дітей.

Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, громадськості, органів влади та самоврядування подбати про всебічний розвиток їхніх інтересів і здібностей, забезпечити їм належний рівень виховання. Варто пам’ятати, що День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати дитячі права, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Не зважаючи на економічні кризи, соціальні негаразди й інші складності часу – діти ростуть і розвиваються щодня. І якими б особливими не були ці обставини, ми, дорослі, зобов’язані забезпечити право дитини на щасливе дитинство, кожного дня оберігаючи їхнє здоров’я, створюючи умови для повного розкриття їхніх здібностей.

Для довідки: Традиція святкування Міжнародного дня захисту дітей 1 червня з’явилася у листопаді 1949 року завдяки спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок у Парижі. ООН підтримала ініціативу паризького конгресу, оголосивши захист прав, життя і здоров’я дітей пріоритетним напрямком діяльності. Спеціалізована структура ООН щодо захисту прав та інтересів дітей – ЮНІСЕФ.

День захисту дітей в Україні – це загальнонаціональне свято, яке також покликане привернути увагу людей до проблем дітей. Дитинство – це найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Адже кожен день сповнений новими відкриттями і пригодами, а в пам’яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Старший викладач кафедри менеджменту
та туристичного бізнесу
Андрій Кобченко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube