Версія для друку

Професорка Університету Бордо ІІІ прочитала лекції студентам ДНУ

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» протягом 20-24 травня перебувала професор Університету Бордо ІІІ імені Мішеля де Монтеня (м. Бордо, Франція) Катрін Лізак.

Метою приїзду пані Лізак до ДНУ було проведення лекційних і семінарських занять із дисциплін «Соціолінгвістика», «Основна іноземна мова (англійська)», «Теорія та практика перекладу» для студентів бакалаврських та магістерських програм кафедри англійської філології факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства. Також гості цікаво було вивчити досвід освітнього процесу ДНУ та систему підготовки майбутніх філологів.

Під час візиту К. Лізак зустрілася з проректором з науково-педагогічної роботи у сфері міжнародного співробітництва, професором Михайлом Д’яченком, деканом факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, професором Іриною Поповою, завідувачем кафедри англійської філології, доцентом Аллою Анісімовою, науково-педагогічними співробітниками та студентами кафедри англійської філології. Французька професорка ознайомилася з діяльністю нашого університету, його науковими розробками, унікальним бібліотечним фондом.

Варто зазначити, що проект ERASMUS+ з Університетом Бордо ІІІ триває вже два роки. За цей час четверо студентів ДНУ пройшли семестрове навчання у цьому університеті за освітнім ступенем «бакалавр». Планується подальше продовження співпраці між обома університетами.

Кафедра англійської філології


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube